Angajari

Candidatii de care avem nevoie:

MoldovaSecurity se defineste drept o companie ce pune un mare accent pe calitatea produselor si a serviciilor. Preocuparea noastra pentru calitate se manifesta si in alegerea oamenilor care lucreaza alaturi de noi. Va invitam sa aflati mai multe detalii despre sansa unei cariere in compania noastra.

Tehnicieni Instalare si Mentenanta

Persoana placuta, gandire pozitiva, usurinta in relationare;
Disponibilitate pentru calatorii si pentru program prelungit;
Rezistenta la stres;
Permis de conducere categoría B (de minim 3 ani);
Fara cazier si vicii ascunse;
Fara alte afaceri personale ce afecteaza timpul si capacitatea de concentrare;
O buna intelegere a aspectelor tehnice si juridice specifice domeniului de activitate.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

  • executa instalarea, punerea în functiune si programarea sistemelor integrate de securitate si/sau supraveghere video;
  • executa operatiuni de interventie, mentenanta si service asupra sistemelor de securitate instalate de societatea noastra sau preluate;
  • întocmirea documentatiei necesare fiecarei interventii (fisa de interventie / fisa de intrare în service / proces verbal de predare primire);
  • întretinerea sistemelor de supraveghere video aflate în garantie si post-garantie;
  • executa instalarea si programarea sistemelor WLAN;
  • executa instalarea si punerea in functiune a sistemelor de radioficare.

Manager Vanzari

Descrierea postului:
  • prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre persoanele juridice si fizice;
  • prospectarea pietei si identificarea de noi clienti - persoane juridice si fizice;
  • negocierea si incheierea de contracte cu persoane juridice si fizice;
  • preponderent activitate de teren.
Cerinte:
  • experienta anterioara in vanzari minim 2 ani;
  • cunostinte in domeniul telecomunicatiilor (constituie avantaj);
  • abilitati dezvoltate de negociere si persuasiune;
  • traininguri in domeniul vanzarilor (constituie avantaj);
  • diplomatie, proactivitate si orientare catre client;
  • cunoasterea unei limbi de circulatie internationala.
Oferta (bonusuri, beneficii):
  • contract de munca,
  • bonusuri in functie de performanta;
  • posibilitate de evolutie profesionala.

Administrator Magazin Online & Ofline

Cerinte:
  • experienta obligatorie in aprovizionare,executare foto produse gestionare comenzi;
  • abilitati excelente de comunicare,si de facut fotografii
  • persoana foarte motivata sa invete
  • persoana cu gandire orientata catre client si standarde de calitate
  • cunostinte utilizare calculator, email , Office
  • cunoastinte de baza privind retele sociale (Facebook)
  • abilitatea de a invata rapid
  • alte cunostinte de baza privind mediul on-line
  • spirit de lucru in echipa;
  • seriozitate, loialitate, responsabilitate;
Cunoasterea unui program de editare imagini constituie un avantaj.

RESPONSABILITATI:

  • Activitati secretariat;
  • Administrarea produselor si stocurilor din magazinul online;
  • Administrarea si confirmarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online;
  • Comunicarea cu clientii magazinului online;
  • Administrarea bazei de date a clientilor magazinului;
  • Gestionare comenzi electronice si telefonice;
  • Generare note awb curierat si mandate postale

Executive Creative Director

Integer et nunc arcu, nec sodales erat. Mauris et urna arcu. Suspendisse rutrum sollicitudin elit feugiat ultricies. Nullam accumsan risus et lorem gravida porttitor.

info@moldovasecurity.md